Златочка

#Великі_битви_маленьких_Воїнів

Наша Златочка
Передчасно народжена дитина, одна із близнюків, батькам якої сказали: «Якщо виживе, вона ніколи не буде ходити…»
В діагнозі підтверджені герпетичний енцефаліт, внутрішньошлуночковий крововилив І ступеня, церебральна лейкомаляція та синдром м‘язевої дистонії. Але, якщо батьки сильно вірять,
що все буде добре і додати впродовж двох років тисячі присідань, випадів, пасивних та активних вправ, постійну корекцію кінезіотейпами та сотні пасивних розробок суглобів, масажів, фізіотерапії, а ще багато-багато терпеливості та любові, то прогноз трісне, як мильна бульбашка.
А наша Златуня впевненими кроками топає у світ щасливого дитинства!!!

Частина 3. «Ми топаємо самі!»

А цей пост більше для тих, хто в роздумах чи переривати вагітність чи народжувати, почувши страшний діагноз - спина біфіда.

Він виявляється на перших обстеженнях і думаю всім, чи майже всім, пропонують робити аборт.

Батьки цього малого Чуда вибрали любити її, якою б вона не була. Раніше, я робила вже пости про нашу Леді Ді, але ті, які приходять в центр дрібнотою і залишаються на роки, стають рідними і ти носиш їх у думках, серці та молитвах, а також завжди хочеш ділитися їхніми успіхами.

Відео з Твоїми першими кроками це була така радість, що переглядала його багато разів і показувала всім навколо. І зразу згадалися, наші тренування під «Гуси»…

А тепер хочу виставити його для всіх, особливо для тих, які стоять перед важким вибором.

Будь ласка, виберіть життя! Адже у Вас також може народитися така маленька Принцеса чи Принц, а решту все можна подолати!